26 czerwca 2026 r. uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Był to czas podziękowań, gratulacji i wyróżnień dla uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, odnosili sukcesy sportowe oraz reprezentowali szkołę w najważniejszych konkursach. Wręczono również szkolne nagrody „Dominiki”.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za wspólnie przeżyty rok szkolny. Każdy z Was miał swój udział w tworzeniu naszej szkolnej społeczności.
Życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych radości wakacji. Niech letni czas będzie okazją do nabrania sił, rozwijania pasji i przeżywania pięknych przygód.
Do zobaczenia we wrześniu! ☀️
