26 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbyło się wyjątkowe i pełne wzruszeń pożegnanie dwóch wspaniałych kobiet, które po wielu latach pracy przechodzą na zasłużoną emeryturę.
Po 44 latach pracy zawodowej z naszą szkołą żegna się Pani Grażyna Świderska (pracownik obsługi), a po 36 latach – Pani Ewa Żur (nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej). Przez wszystkie te lata z ogromnym zaangażowaniem, sercem i oddaniem kształtowały kolejne pokolenia uczniów, pozostawiając po sobie piękne wspomnienia i nieoceniony dorobek.
Podczas uroczystości obie Panie otrzymały serdeczne podziękowania oraz upominki od Burmistrza, Dyrekcji, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Był to wyraz wdzięczności za lata sumiennej pracy, życzliwość, profesjonalizm oraz nieustanne zaangażowanie w życie naszej szkolnej społeczności.
Drogie Panie, dziękujemy za wszystko, co wniosłyście do naszej szkoły. Życzymy, aby rozpoczynający się nowy etap życia był pełen zdrowia, spokoju, radości i spełnienia marzeń. Niech emerytura przyniesie wiele czasu na realizację pasji, odpoczynek oraz chwile spędzone z najbliższymi.
Będziemy Was ciepło wspominać i zawsze z wdzięcznością pamiętać o Waszym wkładzie w rozwój naszej szkoły. Powodzenia i wszystkiego, co najlepsze!
